XI Niedziela Zwykła. 17.06.2018 r.

1. Dziś o godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po Nabożeństwie czerwcowym adoracja Najśw. Sakramentu.

3. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

4. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

5. Zapowiedzi:

1/. Jacek Tomasz Wesołowski kaw i Justyna Zdanowicz panna, oboje z par tut.

2/. Wojciech Stanisław Jarzyński kaw z par tut i Marta Rowicka panna z Par Św. Wojciecha w Płochocinie.

6. W sobotę, 23 czerwca, o godz. 16.00 w naszym kościele odprawiona zostanie przez neoprezbitera Stanisława Szczęsnego s. Jana z Grudziądza Msza św. prymicyjna. Do udziału we mszy św. zaprasza rodzina Księdza Prymicjanta.

7. Zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego:

Msza św. szkolna 20.06.18 r., w środę o godz. 12.00 w kościele.

Zakończenie w szkole: 21.06.18 r. czwartek, godz. 12.00 - kl. II i III gimnazjum.

22.06.2018 r. piątek godz. 9.00 - oddział przedszkolny, kl. I - III. O godz. 10.30 - kl. IV - VII.

X niedziela zwykła 10.06.2018

2. Jutro po nabożeństwie czerwcowym adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W środę o g. 17.30 Nabożeństwo fatimskie. Po Mszy św. w intencji Kół Żywego Różańca i Nabożeństwie czerwcowym procesja z figurką Matki Boskiej Fatimskiej. Wymiana tajemnic różańcowych.

4. W sobotę o g. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca świętego i rodziny

5. W minioną niedzielę nasi parafianie złożyli na budowę Świątyni Opatrzności Bożej 1599.30 zł.

6. Na życzenie parafian została zakupiona i umieszczona w świątyni rzeźba przedstawiająca św. Józefa. W minionym tygodniu zostały też wymienione fragmenty rynien na kościele i plebanii

7. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

9. Zapowiedzi:

1/ Jarosław Kościelnicki kaw i Blanka Anna Wojciechowska panna, oboje z par. tutejszej

2/ Jacek Tomasz Wesołowski kaw i Justyna Zdanowska panna oboje z par tutejszej

IX Niedziela Zwykła. 03.06.2018 r.

1, Dziś Święto Dziękczynienia. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. O godz. 17.30 Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro 30 Rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji Księdza Kardynała Metropolity. O godz. 17.30 wypominki. Po Mszy św. Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

4. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po procesji błogosławieństwo wianków.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa./ Można spożywać pokarmy mięsne/.

6. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.

9. Zapowiedzi:

1/. Jarosław Wojciech Kościelnicki kaw i Blanka Anna Wojciechowska panna, oboje z par tut.

10. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i kandydatów. Zaprasza Ksiądz Filip.

11. / + Ryszard Kopeć/.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej. 27.05.2018 r.

1. Słowo Księdza Kardynała…………………………………… Dziś o godz. 17.30 Nabożeństwo majowe. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro rocznica śmierci Sługi Bożego, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. Po wieczornym Nabożeństwie majowym adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa/ Boże Ciało/. Msze św. o godz. :7.00, 9.00. 11.00, 18.00. Msza św. o godz. 11.00 odprawiona będzie w Domu rekolekcyjnym w Kaniach, przy ul. Nadarzyńskiej 21. Po tej Mszy św. procesja do 4 ołtarzy/ odpust zupełny za udział w procesji/. O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe.

4. W Oktawie Bożego Ciała procesja wokół kościoła po Nabożeństwie majowym i czerwcowym/ w niedzielę 17.30/.

5. W piątek po zbiorowej Mszy św. o godz. 18.00 - Nabożeństwo czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa i procesja.

6. W niedzielę po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. Święto Dziękczynienia. Po Mszach zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

9. Zapowiedzi:

1/. Leonard Robert Krajewski kaw z Par MB Różańcowej w Rudzie Śląskiej i Marta Lucyna Uroczyńska panna z par tut.

2/. Jan Paweł Smoliński kaw z par tut i Justyna Ciepielewicz panna z Par Św. Maksymiliana Kolbego w Warszawie.