XIX Niedziela Zwykła. 12.08.2018 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z poświęceniem ziół i kwiatów o godz.: 7.00, 9.00, 11.00, 18.00. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z naszej parafii zaprasza w tym dniu na pieszą pielgrzymkę do Rokitna. Szczegóły na plakatach.

4. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. i rodziny.

5. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

XVIII Niedziela Zwykła. 05.08.2018 r.

1. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro Święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 17.30 wypominki. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

4. W czwartek Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża. Patronki Europy.

5. W piątek Święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika.

6. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

7. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

8. Zaproszenia na pielgrzymkę do Świętej Lipki. 11.08.2018 r. godz. 4.30 do 22.00. Zapraszają organizatorki.

9. Zapowiedzi:

XVII Niedziela Zwykła. 29.07.2018 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

4. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina św. przed 1 piątkiem miesiąca.

5. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po zbiorowej Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

6. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

8. W minioną niedzielę nasi kierowcy złożyli na pomoc misjonarzom 2358.10 zł. Bóg zapłać za te ofiary, jak również za ofiary na potrzeby naszego kościoła.

9. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

10. Zapowiedzi:

XVI Niedziela Zwykła. 22.07.2018 r.

1. W związku z przypadającym w środę Dniem automobilistów, motocyklistów i kierowców pojazdów mechanicznych, dziś po Mszach św., modlitwa za kierowców i błogosławieństwo ich pojazdów. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro Święto Św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę Święto Św. Jakuba, Apostoła.

4. W czwartek Wspomnienie Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP. Dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.

5. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłac.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

7. / + Jadwiga Adamczyk/.

XV Niedziela Zwykła. 15.07.2018 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św. i rodziny. Po Mszy św. adoracja Najśw .Sakramentu.

3. Za tydzień, w niedzielę, po Mszach św., modlitwa za kierowców i błogosławieństwo ich pojazdów. Kierowcy mogą, przy tej okazji, wesprzeć misjonarzy dobrowolną ofiarą.

4. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

5. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

XIV Niedziela Zwykła. 08.07.2018 r.

1. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W środę Święto Św. Benedykta, Opata, Patrona Europy. O godz. 18.00 Msza św. w int. Kół Żywego Różańca. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.

4. W piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo fatimskie z procesją.

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

XIII Niedziela Zwykła. 01.07.2018 r.

1. Dziś po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

2. Jutro wypominki o godz. 17.30. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

3. We wtorek Święto Św. Tomasza Apostoła.

4. W środę o godz. 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Ojca Św., Radia Maryja i TV TRWAM.

5. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina święta przed 1 piątkiem miesiąca.

6. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po zbiorowej Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu.

7. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP.

8. Pięknie dziękujemy za złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

9. Jubilatom i Solenizantom życzymy opieki NMP Matki Kościoła.

10. Dziś kończy pracę w naszej parafii Siostra Wirgilia. Pięknie dziękujemy Siostrze za posługę w parafii i szkole. Życzymy opieki Matki Bożej na nowej placówce.

Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. 24.06.2018 r.

1. Dziś Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. W sklepiku polecamy prasę katolicką.

2. Jutro po Nabożeństwie czerwcowym adoracja Najśw. Sakramentu.

3. W piątek Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Taca na daninę Św. Piotra. / Można spożywać potrawy mięsne/..

4. W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najśw. Sakramentu.

5. W lipcu i sierpniu nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 12.30.

7. Jubilatom, Solenizantom i wszystkim wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy opieki NMP Matki Kościoła.